Anasayfa Firma Profili Emlak Arama Emlak Kayıt İstek Formu Şubeler İletişim Mersin Emlakcılar Odası
KATEGORİLER
 
EMLAK ARAMA
 
SİTE İSTATİSTİK
 
Bugün Gelen : 70
Dün Gelen : 274
Toplam : 398.884
DÖVİZ KURU
 
    Alış Satış
Dolar :
Euro :

FAYDALI LİNKLER
 
 
HAKKIMIZDA
 
1988 yılında kurulan KALKAN EMLAK GAYRİMENKUL , batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmaya çalışmaktadır. Bugün Mersin'nin her yanında hizmet sunan üç adet KALKAN EMLAK GAYRİMENKUL ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüzlerce emlağın el değiştirmesine aracılık etmektedir.  

KALKAN EMLAK GAYRİMENKUL Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan kişilerden oluşmuştur.

KALKAN EMLAK GAYRİMENKUL her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, yüzlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe çalışma alanını geliştirmiştir.

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir.

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.
Copyright © 2010  Kalkan Emlak
  Anasayfa Firma Profili Emlak Arama Emlak Kayıt İstek Formu Şubeler İletişim
AKINSOFT